Підозрюваного в шпигунстві білоруса Палітику звільнили з-під варти

Юрій ПалітикаГромадянин Білорусі Юрій Палітика на суді в Чернігові, квітень 2019 року Об этом сообщает luxovicnukblogspot.in.ua со ссылкой на СМИ.

Білорус Юрій Палітика, якого в Україні звинувачують у шпигунстві, вийшов з-під варти під підписку про невиїзд.

Про це Радіо Свобода повідомив адвокат Палітики Тарас Горолюк.

За словами Горолюка, суд у Чернігові відпустив його підзахисного з-під арешту 3 жовтня. Палітика має з’являтися на судові засідання.

33-річного Юрія Палітику затримали в червні 2017 року під час перетину українсько-білоруського кордону. Його звинуватили в шпигунстві. За версією слідства, Палітика збирав секретну інформацію щодо операцій Збройних сил України проти проросійських бойовиків на Донбасі.

Мати затриманого Ірина Палітика стверджує, що її сина змусили визнати свою провину під тортурами.

Після цього, в жовтні 2017-го, в Білорусі затримали українського журналістка Павла Шаройка за звинуваченням у шпигунстві. Шаройка засудили до восьми років в’язниці.

26 вересня 2019 року президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий найближчим часом на взаємній основі вирішити питання щодо помилування засудженого в Білорусі за шпигунство українського журналіста Павла Шаройка і обвинуваченого в Україні білоруського громадянина Юрія Політики.

4 жовтня відбувається зустріч Лукашенка та президента України Володимира Зеленського.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Радіо СвободаДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570194925-pidozryuvanogo-v-shpigunstvi-bilorusa-palitiku-zvilnili.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя