Дискусія «Відкритий мікрофон» – 09 жовтня у Солонянській громадіТема: про новий етап реформи Національної поліції.
Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП») запрошує мешканців Солонянської громади на відкриту дискусію. Об этом сообщает 7d-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.


Місце проведення – біля поліцейської станції у с. Широке (52445 с.Широке, вул.Сорокіна, 44 Солонянського району Дніпропетровської області).


«Більшість громад збудували поліцейські станції на старостинських округах, це показник збалансованого розвитку території, важливості кожного населеного пункту», – повідомляє Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування на своїй Facebook-сторінці.


Дата – середа, 09 жовтня 2019 р. Час – з 11:00 до 13:00.
Поліцейський офіцер Солонянської ОТГ Микола СедийМета заходу – проведення відкритого громадського обговорення нового етапу реформування «Поліцейський офіцер громади» у Дніпропетровській області – в рамках реалізації чесної інформаційної кампанії щодо цілей, кроків, проблем, помилок та досягнень у процесі втілення реформи.


Формат – дискусія «Відкритий мікрофон». Кожен бажаючий має від 2-х хвилин для виступу на тему ситуації з безпекою в ОТГ, на висловлення зауважень, пропозицій, подяк та побажань для поліцейських офіцерів громади.


Також буде проведено анкетування всіх бажаючих.


Дискусія буде транслюватися в прямому ефірі у YouTube на каналі «Лица ТВ». За підсумками дискусії, на YouTube-каналі «Лица ТВ» буде оприлюднений 7-хвилинний відеозвіт про захід.


«Наперед дякуємо за Вашу активність. До зустрічі на дискусії!» – закликають організатори.


Мультимедійна інформаційна кампанія «Поліцейський офіцер нашої громади» ГО «ЛАРП» у 10-х громадах на території Дніпропетровської області стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої за проектом USAID «Медійна програма в Україні», який реалізує міжнародна організація Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО «ЛАРП» і необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.
Джерело статті: “http://www.litsa.com.ua/read/47734”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя