Побєдоносіє в розпалі: в мережі показали фото дивної акції за участю дітей на Донбасі

У мережі з’явилося дивне фото неповнолітніх дівчат у військовій формі, які ходять до одного із так званих військово-патріотичних клубів на території окупованої бойовиками Горлівки.

Об этом сообщает Руспрес


Світлину розмістив у власному Telegram-каналі офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.


На фото — вісім неповнолітніх дівчат, які позують на камеру. Дітей одягнено у радянську військову форму часів Другої світової війни. На грудях у них — георгіївські стрічки, які заборонено в Україні. Усіх дівчат яскраво нафарбовано, а деякі із них на фото приймають відверто звабливі пози."Побєдоносіє в розпалі. А пізніше в інформагенствах з’являється інформація про розбещення дітей керівниками в патріотичних гуртках. Але самі їх туди ведуть за ручки", — написав Анатолій Штефан.


Офіцер додав, що дівчата — вихованки одного із так званих військово-патріотичних клубів, який діє в окупованій проросійськими бойовиками Горлівці.


Нагадаємо, що восени 2019 року з’явилася інформація про те, що російські посадовці розбещують дітей в одному із патріотичних таборів на території "Артеку" в анексованому Криму. А у 2013 році в РФ розпочалося слідство у справі 51-річного керівника військово-патріотичного клубу "Юні орлята флоту" Василя Мідцева, обвинуваченого в розбещенні неповнолітніх вихованців клубу.


Як писав "Апостроф" раніше, дітей на окупованих територій Донбасу проросійські бойовики змусили взяти участь у черговій пропагандистській акції.


А восени 2017 року на окупованій території Донбасу терористи провели акцію "Зателефонуйте ангелам Донбасу", згадавши дітей, що загинули в результаті бойових дій. Діти загинули під час наступу бойовиків, але російська пропаганда вперто звинувачує у їх смертях українських військових.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-12/pobedonosie-v-razgare-v-seti-pokazali-foto-strannoy-aktsii-s-uchastiem-detey-na-donbasse/188234”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя